Купить хну. Хна для волосся. Індійська натуральна хна. Інтернет магазин індійських товарів Делі. Хна для волос. Интенет магазин хны. Индийская хна купить. Натуральная хна.

Товаров: 0

Стоимость:

0.00 грн.

Введите Ваш e-mail для того, что бы добавить или удалить его из списков рассылки

вы не ввели e-mail e-mail введен некорректно e-mail уже есть в списках e-mail отсутствует в списках ошибка базы данных неизвестная ошибка e-mail добавлен к спискам e-mail удален из списков подождите...
Восстановить пароль
вы не ввели логин вы не ввели пароль неправильный логин неправильный пароль аккаунт не активный ошибка базы данных неизвестная ошибка вы авторизовались подождите...

Статьи

Tatoo Маски для волос из хны Индийская хна Укрепление волос при окраске Лечение волос хной Благовония Стили мехенди Окрашивание волос хной Окрашивание волос натуральными красителями Хна-натуральное средство для ухода за волосами Способы окраски хной с добавлением натуральных растений Хна с кефиром для волос Хна для кожи — лучшее средство для чистки и ухода Хна для укрепления волос Окрашивание волос растительными препаратами ХНА-укрипление волос с помощью хны Вам надоел ваш собственный цвет волос, однако вы не хотите портить волосы химическими красителями. Хна руда Индийский танец. Опис хни ИНДИЙСКИЕ благовонии

Дорогоцінне каміння

Камни талисманы Чай Ассам Рецепты окрашивания волос хной Окрашивание волос с помощью хны: советы стилистов Красимся хной и басмой Польза кофе Оттенки коричневого цвета Oкрашиваем волосы хной и басмой Народные средства для окрашивания волос в черный цвет Индийская музыка Как выбрать камень ВИДЫ ХНЫ Количество хны для волос разной длины ОКРАШИВАНИЕ ХНОЙ УКРЕПЛЯЮЩИЕ И ПИТАТЕЛЬНЫЕ МАСКИ ДЛЯ ВОЛОС НА ЗАМЕТКУ !

Дорогоцінне каміння

Дорогоцíнне камíння (рос. драгоценные камни, англ. gemstones, precious stones, нім. Edelsteine m pl) — природні та штучні (синтетичні) мінерали в сировині, необробленому та обробленому вигляді (виробах).
Коштовне каміння, самоцвіти — різні за складом і будовою мінерали, переважно кристали, з особливими властивостями: гарно забарвлені, з яскравим блиском, високою прозорістю, сильним променезаломлюванням, значною твердістю тощо. До дорогоцінного каміння належать як природні, так і штучні (синтетичні) мінерали в сировині, необробленому та обробленому вигляді (виробах). Використовують у ювелірній справі, буровій техніці, оптиці тощо.
До дорогоцінного каміння відносять і мінеральні тіла органічного походження як перли, бурштин, корали.

Категорії дорогоцінних каменів
За особливостями застосування і відносно вартості розрізняють дорогоцінні каміння:
І порядку — рубін, смарагд, алмаз, сапфір синій, олександрит.
II порядку — демантоїд, евклаз, благородний жадеїт (імперіал), сапфір рожевий та жовтий (в деяких країнах — зелений, оранжевий і фіолетовий), опал благородний чорний, шпінель благородна;
III порядку — аквамарин, берил, кордієрит, опал благородний білий та вогняний, танзаніт, топаз рожевий, турмалін, хризоберил, хризоліт, цаворит, циркон, шпінель;
IV порядку — адуляр, аксиніт, альмандин, аметист, герсоніт, гросуляр, данбурит, діоптаз, кварц димчастий, кварц рожевий, кліногуміт, гірський кришталь, кунцит, моріон, піроп, родоліт, скаполіт, спесартин, сподумен, топаз блакитний, винний та безколірний, фенакіт, фероортоклаз, хризопраз, хромдіопсид, цитрин (крім цього, іноді до цієї групи відносять хризоліт, циркон, кунцит, берил жовтий, зелений і рожевий, альмандин, бірюзу).
Напівдорогоцінне каміння

Напівдорогоцінні камені
Напівдорогоцінне (ювелірно-виробне) каміння — природні та штучні (синтетичні) мінерали, органогенні утворення та гірські породи в сировині, необробленому та обробленому вигляді (виробах).
Розрізняють ювелірно-виробні каміння:
І порядку — бірюза, жадеїт, лазурит, малахіт, молдавіт, нефрит, тигрове та кошаче око, хауліт, хризокола, цоїзит, чароїт;
ІІ порядку — агат, амазоніт, гагат, гематит, дерево скам'яніле, джеспіліт, егіриніт, епідозит, кахолонг, кварцит кольоровий, кремінь кольоровий, онікс мармуровий, опал, пегматит, пірофіліт, родоніт, сердолік, серпентиніт, скарни кольорові, содаліт, халцедон, шпати іризуючі польові, яшма.
До дорогоцінних камінь І порядку відносять також органомінеральні утворення — перли.
Цінність
Ювелірні камені застосовуються у виробах, що дорого коштують в оправі з благородних металів. Світові роздрібні ціни на ограновані ювелірні камені найвищої якості коливаються від 25 тис. (І порядок) до 5–50 (IV порядок) амер. дол. за 1 карата.
Сировинні ресурси країн
Сировинні ресурси дорогоцінних камінь розосередилися по багатьох країнах світу. Основні постачальниками дорогоцінних камінь на світовий ринок є:
• в Євразії:
o РФ (янтар, топаз, алмаз, лазурит, нефрит),
o Чехія (піроп)
• в Азії:
o Афганістан (лазурит, кунцит),
o М'янма (рубін, жадеїт),
o Індія (сапфір, смарагд, альмандин, агат),
o Іран (бірюза),
o Китай (бірюза, нефрит),
o Пакистан (рубін),
o Таїланд (сапфір, циркон, рубін),
o Шрі-Ланка (сапфір, рубін, александрит, циркон, шпінель, ґросуляр, місячний камінь);
o Австралія (сапфір, благородні опал, хризопраз, нефрит, родоніт);
• в Африці:
o Ангола (алмаз),
o Ботсвана (алмаз),
o Гана (алмаз),
o Заїр (алмаз, малахіт),
o Замбія (смарагд, аметист),
o Зімбабве (смарагд, аметист),
o Кенія (рубін, ґросуляр),
o Мадагаскар (берил, турмалін, циркон, кунцит),
o Мозамбік (турмалін, берил, кунцит),
o Намібія (алмаз),
o С'єрра-Леоне (алмаз),
o Танзанія (рубін, цоїзит),
o ПАР (алмаз, піроп, тигрове око);
• в Півн. Америці:
o Канада (нефрит),
o Мексика (опал, агат),
o США (бірюза, турмалін, хризоліт);
• в Півд. Америці:
o Бразилія (берил, топаз, аметист, агат, смарагд),
o Венесуела (алмаз),
o Колумбія (смарагд),
o Уругвай (агат).


В Україні
Дорогоцінне каміння. було відоме і використовувалося в Україні здавна. У слов'янських похованнях Придніпров'я знайдені намиста і сережки з сердоліків, світлий кварц і янтар. Пам'ятники домонгольської Русі-України прикрашають дорогоцінне каміння як місцеві, так і привізні (з Візантії, Сер. Азії і Китаю).